Araç Magneti

Araç Magneti

Araç Magneti

Araç magneti, kişilerin kendi zevk ve tercihlerine göre araçlarının üzerine uyguladıkları yapıştırıcıdır. Ayrıca firmalar magnetleri reklam amacıyla da kullanabilmektedirler.Araçların trafikte veya park halindeyken dış yüzeyinde bulunan magnetlerle firmaların reklamı yapılabilmektedir. Bu yöntem de en ideal çözümlerden bir tanesidir. Magnetler genellikle araçların kapılarına uygulanmaktadır. Aracın marka ve modeline göre farklı boyutlarda oluşturulmaktadır. Firmalar kendilerini yansıtan renk, desen seçeneği ile kişilerin dikkatini çekerek, akıllarında kalabilecek magnetler tercih etmektedirler. Reklam müşterilerin tercih etmesi için firmalar için oldukça önemlidir.

Araçların üzerinde kullanılan magnetlerde genellikle firma logosu, firma ismi, telefon numarası, web adresi veya e posta adresi bilgileri kullanılmaktadır. Genellikle reklam amacıyla kullanılan magnetler kimi zaman da ürün tanıtımı için kullanılmaktadır. Firmaların yeni ürünlerini müşterilerine duyurup, merak etmelerini sağlamak için oldukça etkili bir yöntemdir. Kısaca araç magneti modelleri kişilerin istek ve arzularına göre değişiklik göstererek, tercih ettikleri şekilde hazırlanmaktadır. Magnetlerde beş çeşit ölçü seçeneği vardır. Bu seçenekler arasından uygun görülen ölçü seçilerek sipariş verilmektedir. İstenilen zamanlarda takıp çıkartılabilme özelliğine sahip olan magnet, bu özelliğinden dolayı firmaların reklamlarını en uygun zamanlarda yapmaktadır. Magnet üretimi yapan firmaların sitelerindeki örnek resimleri inceleyerek kendi magnetinizin tasarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Araçlar için kullanılan magnetler kullanılacağı zaman kolayca yapıştırılabilir, çıkartılmak istendiğinde kolayca çıkarılabilir ve çıkarttıktan sonra herhangi bir iz bırakmazlar. Genellikle araçlarda, araç kapılarında kullanılması tercih edilen magnetler, istenilen bütün metal yüzeylere yapışabildiğinden bu alanlarda kullanılabilmektedir. Yapıştırılan magnetler aracın hızının değişikliğine göre hiçbir şekilde yapıştırıldığı yerden düşmez. Magnetler renkli baskılı ve üzeri dış etkenlerden etkilenmemesi için laminasyon kaplı şekilde tasarlanarak kullanılmaktadır. Dört renk dijital baskı yapılan araç magneti fiyatları, magnetin boyutuna ve kullanılan malzemelerin çeşitliliğine göre değişiklik göstermektedir. Magnet yaptırmak için tercih edilen üretim yerinde istenilen özelliklerde ve boyutta tasarlanmış olan magnetin fiyatı da müşteriye bildirilerek onay verilmesi halinde üretimi gerçekleştirilmektedir. Magnet üretimi için profesyonel işçiliğe sahip, kaliteli malzeme kullanan yerler tercih edilerek şık, görselliği ve kalitesiyle dikkat çeken magnete sahip olunmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir