Fiat Ducato araç giydirme

Fiat Ducato araç giydirme

Fiat Ducato araç giydirme

Fiat Ducato araç giydirme ile reklamlarınızı daha profesyonel bir şekilde yapabilirsiniz. Özellikle reklam sektörünün vazgeçilmez tercihi olan araç giydirme tüm araçlara uygulanabilen bir işlemdir.

Hedeflenen müşteri kitlesine daha kısa sürede ulaşabilmeniz araç giydirme ile daha kolaydır. Oldukça zahmetsiz bir reklam yöntemi olması yanı sıra diğer reklam yöntemlerine göre daha hesaplıdır.

Araç Giydirmenin Avantajları

Millet olarak görseli ön planda olan her reklam daha ilgi çekicidir. Hem seyyar bir reklam hem de daha fazla kitleye araç giydirme ile ulaşabilirsiniz.

Her yıl firmanızın hedef kitlesini arttırabilmek için reklam yöntemleri arayışına girmek durumunda kalırsınız. Eğer araç giydirme hizmetinden yararlanırsanız böyle arayışa uzun bir süre girmenize gerek kalmayacak.

Daha ekonomik fakat daha kaliteli bir reklam araç giydirme ile daha mümkündür.

Araç giydirme işlemi her aracın kullanım ömrünü uzatır. Çizilmelere ve güneş yanıklarına karşı aracınızı korur.

Çok soğuk ya da soğuk havalardan etkilenmeyen özellikli bir üründür. Bu yüzden de uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Özellikle dağıtım işi ile uğraşan firmalar Fiat Ducato araç giydirme modelleri hakkında bilgi sahibi değillerdir. Bu yüzden de doğru bir seçim yapma hususunda uzman firmaya ihtiyaç duyarlar. Doğru seçim sayesinde trafikte olan aracınız siz zahmet etmeden reklamlarınızı daha geniş kitlelere duyurabilir.

Araç Giydirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Öncelikle araç giydirme işlemini şahsi mi firma reklamları için mi tercih edeceğinizi bildirmeniz gerekir. Bazı araç sahipleri araçlarını her türlü çizilmeye karşı korumak amacıyla da tercih etmektedir. Reklam amaçlı yapılacaksa eğer aracın hangi marka olduğu ve reklamın ne şekilde yapılacağına karar verilir. Bazı firmalar sadece kapı kısımlarına, kaputa isteyebildikleri gibi bazı firmalar da tamamının araç giydirme olmasını talep ederler. Araç giydirme işlemi sırasında aracın temiz ve bir hafta boyunca su ile temas etmemiş olması gerekir. Ardından kuru bez ile silinen aracınıza cast folyo malzemesinden tasarlanmış giydirme işlemi yapılır. Pürüzlerin olmaması için keçe veya sıvama tarağı tercih edilir. Böylelikle pürüzsüz giydirme daha kolaydır. Fiat Ducato araç giydirme fiyatları bakımından asla bütçenizi zorlamaz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.