Karbon folyo araç

Karbon folyo araç

Karbon folyo araç giydirme

Karbon folyo araç giydirme birçok renk seçeneği ile tasarlanarak uygulanabilir. Kırmızı, siyah, beyaz, şeffaf, kırmızı ve son zamanlarda sıklıkla tercih edilen gold renkleri arasından seçim yapabilirsiniz. Karbon folyoların birçok kullanım alanı olduğu gibi daha çok araçlarda tercih edilir. Kendinden yapışkanlı olması araçlarda kullanımı pratikleştirecektir.

Oto karbon folyo baskıları uygulanan her araçta estetik, hoş bir görünüm oluşturacaktır. İstenilen tasarımlarda üretilerek ister bölgesel ister komple bir uygulama yapılabilir. Araç tavan üzerinde en iyi sonuca ulaşabilecek olan karbon folyo kaplama mat veya parlak renklerde tercih edilebilir. Kurumsal firmalar, şirketler, bireysel firmaların kullandıkları araçlarda adlarını daha çok kitleye ulaştırabilmeleri başarılı bir araç giydirme ile mümkün olacaktır.

Ekonomik olarak da uygunluğu düşünüldüğünde sektörde rakiplerinizden önde olmanız uygulayacağınız reklam türüne bağlı olarak değişmektedir. Her zaman daha iyi ve daha kaliteli duracak olan karbon folyo üzerine yaptıracağınız  Karbon folyo araç giydirme modelleri arasından firmanıza uygun olanını tercih edebilirsiniz. Eğer mevcutta bir tasarımınız yok ve yeni özel fikirlere açıksanız deneyimli firmanın yetenekli tasarım ekibinden yardım alabilirsiniz.

Karbon folyo araç modelleri

Aracınızın modeline özel olarak hazırlanan baskılar, öncelikle dijital ortam araçların üzerine özle bir program yardımıyla uygulanarak, sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Hangi araca uygulanarak ise aracın iç rengine uyumlu bir tasarım tercih edilerek bir bütünlük sağlayabilmeniz mümkün olmaktadır. Yapışkanlı yüzeyler bölüm bölüm açılarak iki kişi yardımı ve özel bir araç yardımı ile araçlarınıza sorunsuz, kusursuz bir şekilde uygulanmaktadır.

Karbon folyo araç giydirme fiyatları uygulanacak yüzeye, uygulanacak araca göre farklılıklarda gösterse de firmanın sizlere sunduğu fiyatlar piyasada en uygun fiyatlandırmalardır. Araç ön konsol içerisinde de sorunsuz olarak kullanılabilecek karbon folyo kaplamayı uzun yılar boyunca kullanabileceksiniz. Kaplama sonrasında dikkat etmeniz gerekecek bazı maddeler vardır.

Bunlar özellikle karbon folyo araç giydirme sonrasında folyonun tam yüzeye yapışmasını beklemeniz ve daha sonra temizlik ürünleri kullanmanızdır. 6-7 gün içerisinde kullanıma hazır olan karbon folyo giydirmeyi istediğinizde yapışkanlı özelliği sayesinde tekrar çıkarabilirsiniz. Çıkarma işleminde de aracınız asla zarar görmeyeceğine emin olabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.