Kamyonet giydirme

  • Yapılan iş:
    Kamyonet Giydirme
  • Markası:
    Tüm modeller
  • İlgili Sayfa:

Kamyonet giydirme

Kamyonet giydirme işinde firmaların veya markaların, müşteriler tarafından bilinirliğini arttırarak potansiyel müşteri kapasitesi oranının yükseltilmesi reklam çalışmaları ile gerçekleştirilmektedir.

Reklam ve tanıtım çalışmalarında fark alternatifler mevcut olmaktadır. En önemli olan ve müşterilere cazip gelen reklam çalışmaları, ekonomik fiyat uygunluğu ve uzun süre bu görevi yapabilecek mecralar ve araçlar olarak dikkat çekmektedir. Araç giydirme bu anlamda oldukça istemektedir. Özellikle ticari arabalar veya kamyonet giydirme çalışmaları ciddi anlamda başarıya ulaşmaktadır. Sürekli hareketli olma özelliğine dayalı olarak araçların trafikte firmanın tanıtımını yapmasına olanak tanımaktadır. Şehirlerarası çalışmalarda faaliyet gösteren araçlar, sınırlı alanlara bağlı kalmadan geniş bir mecrada reklam veya tanıtım çalışmalarını üstlenmektedir. Müşterilerin zihinlerinde yer edinmeye tesir etmektedir.

Araç giydirme çalışmaları özen ve dikkat isteyen hassas çalışmalar olmaktadır. Araçların model ve büyüklüklerine uygun kaplamanın yapılması için ölçü alınırken, ölçü alan kişinin profesyonel olması faydalı görülmektedir. Araçların şekil ve modellerine uygun araç giydirme yapılmaktadır. Ticari olduğu gibi özel araçlara da araç giydirme işlemi uygulanabilmektedir. Ölçüleri alınan aracın temizlenmesi ve baskıdan önce kurulanması gerekmektedir. Taksi, tır, otobüs veya kamyonet giydirme çalışmaları için yapılacak baskı özenle yapılmaktadır. Baskı safhasında yapılan hatanın telafisi olmamaktadır. Araçların kapı kolları, farları, kapı araları, anahtar deliği, cam kenarları, fitilleri ve benzeri noktaların dikkatli ölçülmesine önem verilmektedir. Baskı yapılacak logo veya resmin bu noktalara eşit gelmemesi gerekmektedir.

Reklam veren için müşteri kapasitesini yükseltmek ve tanınırlığını arttırmak gibi sonuçlar ele geçirilirken, araçlar içinde görsel görünüm açısından son derece şık ve kamufle görünüm olmaktadır. Özellikle kamyonet giydirme seçeneğinde tesirli olmaktadır. Kamyonetlerin çalışma alanı ve kullanım özelliklerine bağlı olarak acil kirlenen yapıya sahip olması, araç giydirme ile bu görüntüden kurtulmaktadır. Daha temiz ve yeni bir görsellik kazanmasını sağlamaktadır. Araçlar daha uzun müddet yeni kalması ve temiz kalmasında tesirli olan araç giydirme ile renginden veya görüntüsünden sıkılmanıza imkan tanımamaktadır. Değişik renk ve logo tasarımları ile son derece şık ve sempatik bir görünüm ele geçirilmektedir.

Benzer Makaleler
Seocu Desteği ile Güçlendirilmiştir. Tabela | Tabela | serigrafi baskı | Hayır Lokması