Otobüs giydirme

  • Yapılan iş:
    Otobüs Giydirme
  • Markası:
    Tüm modeller
  • İlgili Sayfa:

Otobüs giydirme

Otobüs giydirme işi reklam alanında çok kullanılan bir iletişim aracı haline gelmiştir. Son zamanlarda bir takım şirketler yolculuk otobüslerine reklam vermek istediklerinde otobüs firmaları ile anlaşma yaparlar.

Bu anlaşmanın nihayetinde otobüs giydirme firmaları otobüsleri üzerinde müddetli reklam giydirme için reklam şirketlerinden belli miktarda paralar alırlar. Otobüslerin üzerine reklam giydirme işlemi için seçmiş oldukları şirketler büyük ehemmiyet taşır. Zira baskı işlemi ne kadar kaliteli ve çözünürlüğü ne kadar iyi olursa kazancı de o derece de büyük olur. Seçmiş olduğunuz giydirme şirketinin kesinlikle uzman kadroyla çalışmasına ve baskı tekniklerini kullandıkları teknolojik aletlerinin yüksek çözünürlükte olmasına önem göstermelisiniz. Otobüs üzerine reklam bölümü veyahut tüm alana komple olarak yapılmaktadır.

Otobüs her yerde her vakit karşılaştığınız ve diğer araçlardan daha çok gördüğünüz erişim aracı olduğu için otobüs giydirme işlemi ile otobüs üzerine verilen reklamlar her vakit daha çok kazandırır. Zira otobüsler her daim trafiktedir ve sizlerin de yürüyen reklam aracınız halinde büyük bir kitleye reklamınızı taşır. Tüm büyük araçlarda olduğu gibi otobüs üzerine yapılan reklamlarda, reklam şirketleri tarafından sıklıkla seçenek edilir. Otobüs giydirme ücretleri ise giydirilecek otobüsün boyutuna, komple veyahut bölümü olarak giydirilmesi ve otobüsün boyutuna göre farklılıklar göstermektedir. Seçtiğiniz otobüs giydirme şirketinin kesinlikle kuvvetli, yaratıcı, geniş atölyelere sahip olmasına dikkate almalısınız. Deneyimli bir kadro ile istediğiniz neticeye hızlı bir şekilde erişmeniz olasıdır.

Diğer tüm araç giydirme işlemlerinde olduğu gibi otobüs giydirme işleminden sonra da dikkat edilecek bir takım hususlar vardır. Otobüsü teslim aldıktan sonra kaplanın malzemenin tamamiyle kuruması, malzemenin yüzeye tamamen yapışması için 1 hafta süresince aracınızı yıkatmamanız ya da temizlik ürünleri ile yüzeyi silmemeniz önerilmektedir. Aşındırıcı özelliği olan temizlik malzemeleri, güçlü çözücüler, solvent ve içki içeren temizlik ürünlerini aracınızdan uzak tutmanız şart olan temizlik ürünlerinin başında gelir. Basınçlı su ile yıkama yapacaksınız dikkatli bir şekilde ve baskı pompası 90 derecelik bir açı ile tutularak su püskürtmelidir. Hiçbir zaman kaplama kenarlarına direk su ile püskürtmemek gerekir.

Benzer Makaleler
Seocu Desteği ile Güçlendirilmiştir. Tabela | Tabela | serigrafi baskı | Hayır Lokması