Tır Giydirme

Tır Giydirme

Tır Giydirme

Tır giydirme işlemi, tır üzerinden reklam vermek isteyen firmalardan tarafından sıklıkla seçenek edilen avantajlı ve hızlı sonuçlar veren bir işlemdir. Tır üzerine yapılan baskıların boyutları büyük ve dikkat çekici olduğu için verilen reklamlar ve verilen iletiler hedef kitle tarafından çok daha kolay bir şekilde anlaşılır hale gelmektedir.

Tır üzerine reklam vermek isteyen reklam şirketleri tarafından sıklıkla tır aracının seçenek edilmesindeki bir diğer neden ise görüntünün büyük olacağı için reklamın emeline erişmesinin kolay ve hızlı hale gelmesidir. Tır üzerine yapılacak reklam giydirmesi her vakit iyi sonuçlar vererek reklam sahibini hatıranda kazandırır. Tır giydirme işlemi için seçtiğiniz tır her daim trafikte olacağı için daimi gezen ve büyük bir reklam aracınız olacak demektir.

Tır kaplatma ve  tır giydirme ile ilgili seçenek edeceğiniz tır giydirme firmalarını seçerken ince eleyip sık dokumanız gereklidir. Zira firmaların yapmış olduğu tasarımlar reklam veren şirketin geleceğini etkiler. Evvela tasarım ekibin sağlam ve tecrübeli gözü kapalı güveneceğiniz bir şirketle anlaşma yapmanız gerekmektedir. Daha sonra tır giydirmek için kullanılan baskı tekniği de büyük ehemmiyet taşır. Tır üzerine yapılan baskı, yüksek çözünürlükteki makineler kullanılarak yapılmalıdır. Rengin daha canlı ve görüntü kalitesinin daha iyi olması için kesinlikle iyi bir tır giydirme firması seçmelisiniz. Tır kaplama işi bittikten sonra dikkat edilmesi şart olan bir takım maddeler vardır.

Tır Kaplama

Öncelikte tır giydirme işlemi bittikten ve aracınızı teslim aldıktan sonra kaplanın malzemenin tamamiyle kuruması, malzemenin yüzeye tamamiyle yapışması için 2 hafta süresince aracınızı yıkatmamanız gerekmektedir. Aşındırıcı özelliği olan temizlik malzemeleri, kuvvetli çözücüler, solvent ve içki içeren temizlik ürünlerini aracınızdan uzak tutmanız şart olan temizlik ürünlerinin başında gelir. İçki içermeyen ve asidik düzeyi düşük olan temizlik ürünlerini aracınız için istediğiniz vakit sıklığında kullanabilirsiniz. Basınçlı su ile yıkama yapılacaksa kesinlikle dikkatli bir şekilde ve baskı pompası 90 derecelik bir açı ile tutularak su püskürtmelidir. Katiyen kaplama kenarlarına direk su püskürtmemek gerekir. Tüm bu maddelere dikkat ettiğinizde yıllarca kaplama malzemesini kullanabilmeniz olasıdır. Uygun ücretlerle tır üzerine reklam kaplama yapılır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir